Pravidlá súťaže

Škriatkovia tento rok ukryli po Bratislavskom kraji 300 pokladov! Nezbední škriatkovia sa tento rok rozhodli, že pôjdú s dobou a tak sa ukryté poklady budú odhaľovať len prostredníctvom mobilnej aplikácie Bratislava Region, tá je dostupná pre operačné systémy Android a iOS. Súťaž trvá od 7.10.2016 do 10.12.2016 (do 12:00).

  1. Každý piatok (od 7. októbra 2016) sa v mobilnej aplikácií Bratislava Region objaví 30 nových lokalít.
  2. Od tohto momentu sú poklady aktivované a hľadači sa môžu pustiť do pátrania
  3. Každá lokalita obsahuje “poklad” – počet bodov, ktorých počet závisí od stupňa náročnosti. To znamená, že za ľahko prístupnú lokalitu získate napr. 1 bod ale za ťažšie prístupnú aj 5 bodov.
  4. Poklad nájdete tak, že navštívite danú lokalitu a lokalizujete ju v mobilnej aplikácií.
  5. Hľadači pokladov si môžu pozrieť svoje ako aj skóre súperov v rebríčku hráčov, ktorý sa otvorí po kliknutí na “pohár” v aplikácií Bratislava Region.
  6. Súťaží sa o hlavné a okamžité ceny. Hlavné ceny získajú najúspešnejší hľadačí pokladov, teda tí čo nazbierajú najviac bodov. Okamžité ceny sa žrebujú každý piatok (po 7.10.2016) 5 vyžrebovaným hľadačom. Okamžitú cenu môže vyhrať každý kto sa zapojí – získa aspoň 1 bod.
  7. Výhercom okamžitých cien bude zaslaný informačný email o prevzatí ceny.
  8. Hlavné ceny budú odovzdané na podujatí Župné Vianoce v Stupave 10.12.2016.
  9. Škriatkovia zverejnia posledné súradnice 9.12.2016.
  10. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so štatútom súťaže, ktorý sa nachádza tu: Štatút súťaže

Dôležité upozornenie! Pre lokalizáciu lokality je potrebné mať zapnuté GPS/Polohu v mobilnom zariadení. Pripojenie k internetu je nutné len na načítanie nových lokalít, pri lokalizácií v teréne stačí mať zapnuté len GPS v mobilnom zariadení, pri následnom pripojení na internet sa všetky zmeny automaticky prejavia aj v aplikácií.