O projekte

Už po štvrtý raz Vám predstaví krásy a tajomstvá bratislavského kraja projekt „Objavuj poklady bratislavského regiónu“. Škriatkovia celé týždne usilovne ukrývali v kraji poklady a Vy, milí hľadači, máte vďaka nim možnosť spoznať pôsobivé krásy Bratislavy, Podunajska, Malokarpatska a Záhoria.

Škriatkovia ukryli po Bratislavskom kraji 300 pokladov! Štyria nezbední škriatkovia, jeden z Bratislavy, jeden z Podunajska, jeden z Malokarpatska a ten štvrtý zo Záhoria, sa tento rok rozhodli, že pôjdu s dobou a tak sa ukryté poklady budú odhaľovať len prostredníctvom mobilnej aplikácie Bratislava Region, ktorá je dostupná pre operačné systémy Android a iOS. Súťaž trvá od 7.10.2016 do 10.12.2016.

Ako na to?

1. Stiahni si aplikáciu Android / iOS

2. Klikni na Škriatkov


3. Registruj sa


4. Cestuj


5. Lokalizuj sa


6. Vyhrávaj


Vyhráva skutočne každý, a to nielen zážitok z hľadania a objavovania, ale každý týždeň budú vylosovaní aj piati výhercovia okamžitých cien. Tými sú vstupenky do múzeí či na rôzne zážitky. Najúspešnejší hľadači budú bojovať o hlavné ceny. Ukončenie (10.12.2016 o 12:00) a odovzdanie hlavných cien sa uskutoční 10. decembra 2016 na podujatí Vianoce v Stupave, ktoré budú posledným podujatím tohtoročnej Župnej jesene. Viac o systéme hľadania pokladov nájdete v sekcií “Pravidlá”.

Hra Objavuj poklady bratislavského regiónu je pripravená pre každého, koho baví spoznávať krásne miesta, známe, ale aj tie takmer zabudnuté pamiatky kultúrneho či historického charakteru a popritom sa chce niečo nové naučiť. Projekt je zameraný na mladých a aktívnych ľudí a športovcov. Poklady však nájdu aj rekreační turisti či rodiny s deťmi.