O projekte

Už po štvrtý raz vás do tajov bratislavského regiónu vtiahne projekt „Objavuj poklady bratislavského regiónu“. Škriatkovia celé týždne usilovne ukrývali poklady a Vy, milí hľadači, máte vďaka nim možnosť spoznať pôsobivé krásy regiónu Bratislavy, Podunajska, Malokarpatska a Záhoria.

Škriatkovia ukryli po Bratislavskom kraji 120 pokladov! Nezbední škriatkovia sa aj tento rok rozhodli, že pôjdú s dobou a tak sa ukryté poklady budú odhaľovať len prostredníctvom mobilnej aplikácie Bratislava Region, tá je dostupná pre operačné systémy Android a iOS. Súťaž trvá od 2.11.2017 do 12.12.2017.

Ako na to?

1. Stiahni si aplikáciu Android / iOS

2. Klikni na Škriatkov


3. Registruj sa


4. Cestuj


5. Lokalizuj sa


6. Vyhrávaj


Vyhráva skutočne každý, a to nielen zážitok z hľadania a objavovania. Každý týždeň sa vylosujú 5. výhercovia, ktorí získajú okamžité ceny. Najúspešnejší hľadači budú bojovať o hlavné ceny. Ukončenie (12.12.2017 o 12:00). Viac o systéme hľadania pokladov nájdete v sekcií “Pravidlá”.

Tí, ktorých baví spoznávať krásne miesta, známe, možno aj takmer zabudnuté pamiatky kultúrneho či historického charakteru a popritom sa niečo nové naučiť, toto podujatie je presne pre Vás! Projekt je zameraný na rodiny s deťmi, mladých a aktívnych ľudí a športovcov, ktorí toto spojenie zábavy a turistiky vedia oceniť.